Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
49 %
3.6kmh
0 %
Mër
31 °
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Po të isha e virgjër, do ishin më të gëzuar”, Einxhel Shkira tregon mesazhet negative që merr çdo ditë në rrjete sociale

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

6236a3644cc8212a021443ffb06a3ebf

Einxhel Shkira është një nga moderatoret më të dashura për publikun dhe njihet për karakterin e sa të veçantë.

Pavarësisht fjalëve të njerëzve dhe komenteve negative, Einxhel ka vendosur të jetojë dhe të vazhdojë ashtu si ajo dëshiron.

Moderatorja në një intervistë për “Shqipëria live”, ka treguar se nuk ka ditë që nuk merr komente negative.

“Nuk e mbaj mend që kur nuk jam sharë. Është një faturë e njerëzve që kanë vendosur që të jenë të drejtpërdrejtë. Po të isha e virgjër, besoj se do të ishin shumë të gëzuar njerëzit”, tha Einxhel.

Ajo ka treguar se kur merr komente negative i poston ato në rrjetet sociale, dhe ka raste që më shkruajnë dhe më kërkojnë falje.

“Marr dhe mesazhin e postoj në rrjetet e mia sociale që ndjekësit e mi ta bullizojnë. Më pas ata vendosen në pozitën time. Më kërkojnë edhe falje”, tregoi ajo.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img