Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
1kmh
90 %
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
Mër
4 °
E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
spot_img

“Po të doja e kisha gjetur”, Bora Zemani rrëfen arsyen se përse është “single”

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Bora Zemani ka rrëfyer ethet e fillimit të emisionit “Përputhen Prime”, duke u shprehur se me konkurrentët tregohet shumë strikte.

Gjatë bisedës në emisionin “Goca dhe Gra” moderatorja u pyet për statusin e saj aktual, ndërsa pranoi publikisht se është “single”, pasi është shumë e angazhuar me punën dhe me rritjen e djalit.

Jam single. Nuk na del koha për vete. Edhe në këtë periudhë çuni është në një moshë delikate, do përkushtim, dhe unë jam e angazhuar për shumë punë. Gjithë ajo kohë e zënë me punë, koha tjetër e mbetur është për Arborin dhe s’ke kohë për gjë tjetër. Nuk më mungon me thënë të drejtën se po të doja e kisha gjetur”, u shpreh Bora Zemani.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img