Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Po sikur të ishit Zoti? Rudina Hajdari: Politikanët e korruptuar do t’i fusja në burg, të ikin nga skena politike

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a789b034b232b2ba799702d729d79097

Deputetja Rudina Hajdari ka qenë e ftuar në emisionin “Expuls”, ku ka folur mbi jetën e saj politike dhe private.

Në një moment drejtuesi i emisionit i ka drejtuar asaj pyetjen “e zëmë sikur do të ishit Zoti, si do t’i dënonit ju politikanët që kanë vjedhur popullin shqiptar?”.

“Do t’i fusja në burg. Po patjetër! Edhe një i burgosur ka të drejtat e veta. Të paktën të ikin nga skena politike”, ishte përgjigja e Hajdarit, ndërkohë që bëri thirrje për të ecur përpara si shoqëri.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img