Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
3.1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Po sikur Meta të ketë një femër të bukur në zyrë? Kryemadhi: Iliri është feminist, eksperiencat janë të domosdoshme

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8c8220b22f6b75be0f59765d3bd88ed3

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi në një intervistë në Top Albania Radio ka folur në lidhje me politikën dhe jo vetëm, duke iu përgjigjur pyetjeve të moderatorëve Paloma dhe Salsano Rrapi.

E pyetur se çfarë do të mendonte nëse bashkëshorti i aj, presidenti Ilir Meta do të kishte një femër të bukur në zyrë, Kryemadhi ka dhënë një përgjigje që nuk pritej.

“Iliri është shumë feminist, sepse vetëm një mashkull i mirë mund të pëlqejë femrat, një budalla nuk i pëlqen. Eksperiencat janë të domosdoshme”, u shpreh Kryemadhi.

Siç duket, Kryemadhi nuk është aspak xheloze për Ilir Metën.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img