Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
31 °
Enj
31 °
Pre
31 °
Sht
30 °
E martë, 24 Maj, 2022
spot_img

Po shtronin rrugët, punonjësit gjejnë eshtra njerëzore në pyllin e Sodës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Eshtra njerëzore janë gjetur pasditen e sotme në Vlorë.

Bëhet me dije se eshtrat njerzore janë gjetur në pyll nga punonjësit që po shtronin rrugën.

Punonjësit menjëherë kanë njoftuar policinë. Ndërsa grupi hetimor ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe do të punojë për të identifikuar viktimën.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img