Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
14 °
Die
16 °
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Po shpërndante doza me kokainë, arrestohet 28 vjeçari shqiptar në Greqi

Lajme të ngjashëm

Një 28 vjeçar shqiptar është arrestuar nga Policia greke, pasi akuzohet për shpërndarje droge.

Sipas medieve greke, i riu shqiptra u arrestua pas  një operacioni mbrëmjen e së premtes në Nea Moudania të Halkidikit, teksa po  transportonte kokainë dhe kanabis në zonë.

Gjatë kontrollit në banesë atij iu gjetën dhe sekustruan 5.3 gram kokainë, 8.7 gram kanabis të papërpunuar dhe dy peshore elektronike, si dhe dy celularë e 300 euro kesh. Shtetasi shqiptar akuzohet tashmë për trafik të lëndëve narkotike.

Më shumë