Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
72 %
4.6kmh
75 %
Hën
14 °
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
12 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

Po shkonte në shkollë, 15-vjeçari qëllohet me armë nga bashkëmoshatari i tij

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c746ee069be1b2572e4004d839488ffc

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Angli, ku një 15-vjeçar është qëlluar me armë, ndërsa po shkonte në shkollë.

15-vjeçari po shkonte në shkollë në momentin që u qëllua me armë. Menjëherë pas ngjarjes adoleshenti u nis me urgjencë për në spital.

Policia ka arrestuar një 15-vjeçar, i cili dyshohet që qëlloi bashkëmoshatarin me armë, për arsye të cilat nuk dihen ende.

BBC raporton se prindërit janë të tronditur nga kjo ngjarje e rëndë.

“Vajza dhe miqtë e mi po ecnin për në shkollë dhe dëgjuan të shtënat me armë. Pastaj njerëzit filluan të bërtisnin,” shprehet një grua që ndodhej pranë vendngjarjes.

.Screenshot_9.pngScreenshot_10.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img