Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
49 %
2.6kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
25 °
E enjte, 6 Maj, 2021
spot_img

Po shijon ditët e fundit të shtatzënisë, Almeda Abazi poston foton e ëmbël me bashkëshortin

spot_img

Lajme të ngjashëm

Almeda Abazi ndodhet në ditët e fundit të pritjes së ëmbël.

Çifti pret të bëhen prindër të një vajze, detaj që e zbuluan nga një festë familjare në shtëpi.

Bukuroshja me origjinë shqiptare është tejet aktive në rrjetet sociale, duke postuar foto dhe video nga përditshmëria e saj.

Ajo ka postuar sot një foto me bashkëshortin Tolgahan, ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur, ndërsa mban veshur një fustan të kaltër. 

Pak muaj më parë Almeda dhe familja e saj u infektuan me Covid-19, por që fatmirësisjht e kaluan lehtë.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img