Tirana
few clouds
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
54 %
1kmh
20 %
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

Po shëtiste në park me të birin, këngëtares së njohur i ndodh e papritura

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ylli i muzkës Pop, Shakira ka rënë pre e sulmit nga dy derra të egër teksa po shëtiste me djalin e saj 8 vjeç, në një park në Barcelonë.

Këngëtarja kolumbiane shpjegoi se kafshët e sulmuan atë dhe pastaj “kapën” çantën e saj dhe ikën drejt pyllit.

 “Shikoni se si dy derra të egër që më sulmuan në park ma kanë bërë çantën. Ata po e çonin çantën time në pyll, bashkë me telefonin tim. Kanë shkatërruar gjithçka.”, tha mes të tjerash këngëtarja.

Së fundmi, derrat gjithnjë e më agresivë kanë pushtuar kryeqytetin katalanas, duke u kthyer në një shqetësim për qytetarët atje.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img