Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
34 °
Hën
33 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

‘Po Saliu ku i gjeti lekët që rriti pensionet? Ju 8 vjet vetëm 3 kafe’, Rama nuk mban të qeshurën me komentuesin: Ju demokratikasit e lodhur…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

aebfc4256eeccb5c3d0c0f0fe413aa64

Kryeministri Rama ka publikuar sërish në Instagram një screen shot nga komentet e tij me ndjekësit në rrjete sociale.

I fundit ka qenë një qytetar që i ka thënë se Saliu i gjeti paratë për t’i bërë pensionet të gjitha mbi 100 mijë lekë të vjetra, ndërsa në 8 vitet e Ramës është rritur vetëm sa 3 kafe.

Përgjigja e kryeministrit si gjithmonë ironike dhe me batuta.

Screenshot_12.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img