Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
35 %
6.2kmh
0 %
Hën
19 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Po rriheshin me njëri-tjetrin, policia arreston babë e bir në Vlorë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

1740dea6f57fe8a750f8aec6ec989478

Policia ka vënë në pranga dy persona, babë e bir, pasi u konfliktuan me njëri tjetrin.

Sipas informacionit nga policia, ngjarja ka ndodhur në Selenicë të Vlorës.

Mësohet se një 69-vjeçar dhe 27-vjeçar po konfliktoheshin fizikisht për motive të dobëta.

Njoftimi i policisë:

Policia vë në pranga dy shtetas, për veprën penale “Dhuna në familje”.

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Vlorë, në vijim të punës për parandalimin e përshkallëzimit të dhunës në familje, arrestuan në flagrancë shtetasit N. L., 69 vjeç,  dhe V. L., 27 vjeç, (babë dhe bir) banues në Selenicë.

Arrestimi i tyre u bë pasi, gjatë një konflikti për motive të dobëta, kanë ushtruar dhunë fizike ndaj njëri- tjetrit.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Vlorë, për veprime të mëtejshme.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img