Po rregullonte tubin e ujit, bie nga lartësia dhe ndërron jetë punonjësja në Sarandë

Publikuar tek: aktualitet, më 18:29 16-06-2019 Po rregullonte tubin e ujit, bie nga lartësia dhe ndërron jetë punonjësja në Sarandë

Një aksident tragjik ka ndodhur në njësinë administrative Vergo të Sarandës, ku një punonjëse është rrëzuar nga lartësia dhe ka ndërruar jetë.

Mësohet se viktima është Valentina Kotolloshi, nënë e dy fëmijëve. 42-vjeçarja po punonte në rregullimin e një tubi uji në fshatin Vergo kur ka rrëshkitur dhe është rrëzuar nga një lartësi rreth 20 metra.

Ajo u dërgua me uregjncë drejt spitalit të Sarandës por ndërroi jetë rrugës si pasojë e plagëve të rënda në kokë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011986970901489
array(1) { ["section"]=> string(90) "po-rregullonte-tubin-e-ujit-bie-nga-lartesia-dhe-nderron-jete-punonjesja-ne-sarande-168458" }