Tirana
broken clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1kmh
75 %
Hën
10 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
9 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Po rregullonte antenën në tarracën e pallatit, rrëzohet dhe humb jetën 41-vjeçari në Pogradec

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7e6f57e4c4a24fa620ed63b87a3ed217

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Pogradec.

Bëhet me dije se një 41-vjeçar ishte në tarracën e pallatit dhe po rregullonte antenën, ndërsa ka rënë aksidentalisht duke humbur jetën në vend.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr. 5 të qytetit të Pogradecit ndërsa trupi i pajetë i 41-vjeçarit është dërguar në morgun e qytetit.

Sakaq, policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img