Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
49 %
0.5kmh
0 %
Mër
7 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
17 °
Die
17 °
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Po riparonte çatinë e shtëpisë, bie nga lartësia 60 vjeçari në Elbasan dhe humb jetën

Lajme të ngjashëm

Një 60-vjeçar ka humbur jetën pasditen e sotme në Elbasan, pasi ka rënë nga lartësia.

Policia bën me dije se ngjarja u regjistrua në fshatin Kusarth, ku 60-vjeçari me inicialet D.L., kishte hipur për të riparuar çatinë e banesës së tij, por fatkeqësisht u rrëzua.

Mënjehërë 60-vjeçari u dërgua në Spitalin Rajonal Elbasan aty ku dhe humbi jetën më pas.

Grupi hetimor po punon për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Elbasan/ Informacion paraprak

Më datë 05.09.2021, rreth orës 14:50 , shtetasi D.L., rreth 60 vjeç, banues në fshatin Kusarth, Elbasan, i cili duke riparuar çatinë e banesës së tij ka rënë dhe për pasojë ka humbur jetën në Spitalin Rajonal Elbasan.

Grupi hetimor po punon për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Më shumë