Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
1.5kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
2 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Po qëndronte në trotuar, e reja shqiptare aksidentohet për vdekje në Zvicër

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shqiptare nga Kosova ka humbur jetën mbrëmjen e sotme në një aksident në Zvicër.

Sipas policisë 28-vjeçarja është goditur nga një makinë teksa ndodhej në trotuar bashkë me një person tjetër.

E reja F.K. nga Kamenica  ka ndërruar jetë në vendin e ngjarjes, ndërsa 28-vjeçari i ndodhej me të dhe shoferi që shkaktoi aksidentin e rëndë janë marrë në pyetje nga policia për të dhënë detaje në lidhje me ngjarjen e rëndë.

Policia po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img