Tirana
heavy intensity rain
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
88 %
2.1kmh
40 %
Mër
19 °
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
Die
26 °
E mërkurë, 31 Maj, 2023

Po qëndronte afër motorit, ekzekutohet me breshëri plumbash 28-vjeçari shqiptar në Belgjikë (Emri)

Lajme të ngjashëm

Me breshëri plumbash është ekzekutuar një 28-vjeçar shqiptar në Belgjikë.

Bëhet me dije se ngjarje ka ndodhur në Koekelare. Shqiptari ishte duke qëndruar pranë motoçikletës së tij, kur një person iu afrua dhe e qëlloi me breshëri plubash duke e lënë të vdekur në vend.

Mediat e huaja raportojnë se i riu që ka humbur jetën është Ilir S, i cili la pas bashkëshorten dhe një vajzë të vogël.

Në lidhje me ngjarjen policia ka rrestuar autorin e dyshuar, por nuk dihen ende shkaqet që kanë çuar në këtë vrasje.


Më shumë