Tirana
scattered clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
2.1kmh
40 %
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
15 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

Po punonte në një pallat në ndërtim te ‘Kodra e Diellit’, plagoset në kokë punëtori dhe dërgohet me urgjencë për në spital

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

69f76eb6c0ffd6e2b1fe2597eb01e709

Një punëtor i cili po punonte në një pallat në ndërtim te “Kodra e Diellit” është dëmtuar lehtë në kokë dhe është nisur për në spital.

Sipas informacionit të policisë, 26 vjeçari Nj.Sh është jashtë rrezikut për jetën.

“Më datë 20.08.2020, rreth orës 20:16, tek “Kodra e Diellit”, në një pallat në ndërtim, duke punuar, është dëmtuar lehtë në kokë punëtori shtetasi Nj.Sh., 26 vjeç, i cili ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes ku paraprakisht dyshohet se është ngjarje aksidentale”, thuhet në njoftimin e policisë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img