Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
44 %
2.6kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
34 °
Pre
32 °
E hënë, 2 Gusht, 2021

Po punonte në një ndërtesë, 59-vjeçari bie nga lartësia, niset me helikopter drejt Tiranës (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Pogradec, ku një person ka rënë nga ndërtesa ku po punonte.

Bëhet me dije se një 59-vjeçar, Reshit Laraku ka qenë duke punuar, kur ka rënë nga lartësia. Mësohet se personi në fjalë ka marrë plagë të rënda dhe është nisur me helikopter drejtë spitalit të Traumës, për mjekim të specializuar.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe aksidentit.

Më shumë

spot_img
spot_img