Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

Po punonte me instalimet elektrike, humb jetën 28-vjeçari në Kukës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Breg Lumë” të Kukësit. Raportohet se një 28 vjeçar ka humbur jetën pas rënies në kontakt me energjinë elektrike.

Mësohet se i riu nga Kosova, po punonte per instalimet elektrike në shtëpinë e të afërmve të tij në Perbre kur ndodhi ngjarja e rëndë.

Ai ka rënë në kontakt me energjinë elektrike teksa po punonte dhe për pasojë humbi edhe jetën.

Në vendngjarje ka mbërritur menjëherë policia e Kukësit, e cila po kryen veprimet dhe hetimin për rrethanat e ngjarjes.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img