Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
3.1kmh
75 %
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
28 °
Mar
24 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

Po punonte me eskavator, 25-vjeçari shqiptar humb jetën tragjikisht në Gjermani (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një i ri nga Kosova ka humbur jetën në Gjermani pas një aksidenti fatal në vendin e punës.

25- vjeçari Liridon Shahini nga Prishtina ishte duke punuar me skavator kur mjeti u rrokullis dhe i shkaktoi vdekjen.

Liridoni, familja e të cilit është me prejardhje nga Medvegja, ka lënë mbrapa gruan dhe dy fëmijë.

 

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img