Tirana
few clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.1kmh
20 %
Pre
13 °
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 31 Mars, 2023

“Po pse, ashtu qëllohet me vezë more karafila?”, ironitë me Ramën dhe politikën shqiptare

Lajme të ngjashëm

Më shumë