Tirana
heavy intensity rain
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
76 %
3.1kmh
75 %
Hën
11 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

Po, po! Edhe ti!

Lajme të ngjashëm

Ditët e 2022-shit po mbarojnë, por jo surprizat e Vodafone Albania, që do ta përcjellë këtë vit dhe do ta mirëpresë të riun me dhurata të panumërta. “Festo me Vodafone”, llotaria që luhet me biletat e fituara në My Vodafone dhe JUTH app është një mundësi për të gëzuar magjinë e festave së bashku. Sepse po the “festa”, ke thënë “dhurata”. Një mundësi unike për t’i bërë të gjithë të lumtur!

Kjo është mënyrë se si Vodafone Albania feston Vitin e Ri me klientët besnikë, të cilët mund të fitojnë dhurata të panumërta. Të vogla e të mëdha, por që gëzojnë njësoj shumë! Dhurata ditore si kupona, VCoins, Gigabites, minuta dhe sms, bileta për llotarinë e madhe apo dhurata vjetore e me vlerë të madhe si 3 iPhone 14 ProMax, 13 ora Samsung Galaxy Vvatch5, 23 telefona Samsung Galaxy A33 5G, 2 Scoda Scala dhe 1 Skoda Kodiaq Sportline.

Llotaria zgjat nga 24 nëntori 2022 deri në 2 janar 2023, në aplikacionet My Vodafone dhe Juth app, dhe fatlumët shpallen në 5 janar 2023, ora 11:00, në faqen zyrtare të Facebook-ut të Vodafone.

Po si funksionon? Sapo të hapni My Vodafone apo JUTH app duhet të shfaqet një baner i madh me sfond të zi, ku shkruhet “Festo me Vodafone” dhe “Zbulo”. Pasi të klikoni sipër banerit do të shfaqen ditët e muajit me numrin e biletave rezervuar për ju. Mjafton të klikoni në ditën aktuale dhe do të shtoni në shportë bileta, por njëkohësisht mund të fitoni edhe çmime më modeste se ato të llotarisë së madhe. Ky proces bëhet çdo ditë, duke pasur kështu mundësinë të shtoni çdo ditë numrin total të biletave, të cilin mund ta kontrolloni rregullisht në aplikacion. Sa më shumë bileta të grumbullosh, aq më shumë rriten shancet për të fituar një çmim të madh. Prandaj, nëse dëshironi të shtoni shancet, mund të blini më shumë bileta, për vetëm 100 lekë të rinj!

Kujdes! Nëse baneri “Festo me Vodafone” nuk shfaqet në aplikacionin tuaj, atëherë mund të keni nevojë të bëni update aplikacionin e për këtë, mjafton të futeni në App store apo Play store.

Kushdo mund të luajë dhe kushdo mund të fitojë… Po, po! Edhe ti që po lexon këtë shkrim! Prandaj, ç’pret? Zbulo tani çfarë ka rezervuar fati edhe për ty, në My Vodafone dhe JUTH app!

Më shumë