Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
82 %
0.5kmh
75 %
Hën
21 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
20 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

“Po pija kafe kur mësova për tragjedinë”, dëshmia prekëse e djalit që gjeti prindërit e pajetë: Jam në mes të katër rrugëve!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Vrasja e dyfishtë në familjen Rrasa mbrëmjen e sotme tronditi Divjakën dhe opinionin publik, ku Hekuran Rrasa vrau me armën e gjahut bashkëshorten Fëllënxa dhe më pas vrau edhe veten.

Viktimat u gjetën nga djali i tyre i cili lajmëroi menjëherë policinë. I dëshpëruar për tragjedinë brenda familjes ia thotë se ndodhej në një kafe kur mësoi për ngjarjen e rëndë.

“Jam në mes të katër rrugëve, i lutem vetëm zotit. Kam qenë në kafe kur mësova tragjedinë”, tha djali i çiftit.

Ndërsa të afërmit kanë thënë se ata ishin familje e shkëlqyer dhe se Hekuran Rrasa punonte në bashki.

Hekurani nuk ka patur kurrë probleme të shëndetit mendor. Ata ishin familje e shkëlqyer, ai punonte në bashki”, janë shprehur të afërmit.

LEXO EDHE: Detaje nga krimi i rëndë në Divjakë/ Djali gjeti prindërit e vrarë dhe njoftoi policinë, çfarë thuhet për raportet e çiftit

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img