Tirana
broken clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
74 %
1.3kmh
54 %
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
Mar
27 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Po peshkonte me gjenerator, humb jetën 56-vjeçari në Bulqizë (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 56-vjeçar nga Bulqiza i identifikuar si Ramazan Murrja ka humbur jetën pasditen e sotme, pasi ka rënë në kontakt me rrymën elektrike, ndërsa ishte duke peshkuar me gjenerator në lum.

Ngjarja ka ndodhur tek Zalli i Bulqizës, në vendin e quajtur “Tre Çezmat”.

Ende nuk bëhen me dije detajet për ngjarjen e rëndë, ndërsa policia ka mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes.

Bulqizë/informacion paraprak

Rreth orës 18.30, është dërguar në spitalin e Bulqizës pa shenja jete shtetasi R. M., 56 vjeç, i cili paraprakisht dyshohet se duke gjuajtur peshk në lumin Drin, ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor vijon hetimet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Ramazan Murrja

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img