Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
1kmh
90 %
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
Mër
4 °
E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
spot_img

Po peshkonte bashkë me shokun e tij, 29-vjeçari bie në det pas stuhisë së fuqishme (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 29-vjeçar rezulton ende i zhdukur, pasi ishte duke peshkuar kur ra në det pas një stuhie të fuqishme.

I riu Tassos Kopanos ishte duke peshkuar në Amvrakikos me një person tjetër, teksa ra në det kur një shi i papritur përfshiu zonën.

Ekipet e kërkim-shpëtimit dhe rojet bregdetarë vazhduan kërkimët për gjetjen e trupit të tij deri paraditen e sotme, por pa asnjë rezultat.

29-vjeçari kishte postuar në rrjetet sociale një video nga varka e peshkimit, pak para se të fillonte stuhia, ndërsa qielli dukej i nxirë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img