Tirana
scattered clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
50 %
2.1kmh
40 %
Mar
25 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
E martë, 9 Gusht, 2022
spot_img

Po përgatitej të shiste një sasi të madhe droge, kapet në flagrancë 35-vjeçari në Itali

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ai shoqërohej me 3 shqiptarë të tjerë dhe teksa policia e pikasi kreu kontrolle në makinën dhe banesën e tij, ku sekuestroi dhe sasinë me drogë. I arrestuari rezulton të jetë shtetas i ligjshëm në Itali.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img