Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
26 %
3.6kmh
0 %
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
Enj
36 °
E diel, 7 Gusht, 2022
spot_img

Po përdorte telefonin në tualet, teksa e kishte në karikim, vdes nga rryma elektrike 25-vjeçarja, gjendet e pajetë nga djali i saj

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Rusi, ku një grua është gjetur e pajetë në banjo nga djali i saj.

Mediat e huaja bëjnë me dije se ka humbur jetën Anastasia Scherbinina 25-vjeç. Vajza ruse po karikonte telefonin kur u godit nga rryma elektrike në shtëpinë e saj në Novosibirsk. Ajo ka punuar si asistentja e një deputeti në Rusi.

albsig

Djali i saj 4-vjeçar kishte dëgjuar zhurmën dhe kishte shkuar në tualet, ku gjeti nënën pa shenja jete

Autoritetet dhe policia ruse ka paralajmëruar se po ndodhin një sërë vdekjesh nga goditja elektrike tek të rinjtë që përdorin telefonat në tualet.

Në vitin 2019 Evgenia Shulyatyeva, 26 vjeç, vdiq në Rusi, pasi u e kapi rryma elektrike kur pajisja i ra në ujë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img