Po pastronte dëborën mbi makinë, shihni çfarë ‘i vjen’ nga qielli dhe i shkatërron mjetin (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 19:49 03-12-2020 Po pastronte dëborën mbi makinë, shihni çfarë ‘i vjen’ nga qielli dhe i shkatërron mjetin (VIDEO) Pamje nga incidenti

Një ngjarje e rëndë dhe tepër e çuditshme ka ndodhur në Rusi.

Një burrë ishte duke pastruar makinën e tij nga bora që e kishte mbuluar, por pas pak sekondash diçka e papritur ndodhi.

Një copë e madhe hekuri ra nga pallati dhe e tmerroi 27-vjeçarin. Pllaka e betonit ra mbi makinë dhe e ndau në mes.

Fatmirësisht i riu lëvizi në kohë, ndërsa gjithçka u regjistrua nga kamerat e sigurisë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gjykata merr në pyetje Ivanka Tump, ja për çfarë akuzohet vajza e Presidentit të SHBA-së
Publikohet VIDEO e atentatit MAFIOZ, ja si u vra ‘me bukë në gojë’ shqiptari Ilir Zelka në një lokal në Brazil »
Article Logic
Execution time: 0.024315118789673
array(1) { ["section"]=> string(99) "po-pastronte-deboren-mbi-makine-shihni-cfare-i-vjen-nga-qielli-dhe-i-shkaterron-mjetin-video-230081" }