Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
34 °
Hën
33 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Po nëse gjykata nuk merr parasysh padinë? Berisha: Kam plan B dhe C, por nuk jua tregoj juve. Do vendos në vend dinjitetin tim

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha, i cili ka paditur Sekretarin amerikan të Shtetit, Antony Blinken, pasi ky i fundit e shpalli “non grata” në SHBA, është pyetur se çfarë do të ndodhë nëse Gjykata e Francës nuk e pranon padinë.

Ai u shpreh se do të vendosë në vend dinjitetin, ndaj nëse padia nuk pranohet, ka gati planet B dhe C, por nuk ka dahsur t’i tregojë për publikun.

Çani: Çfarë do thoni nëse gjykata nuk merr padinë?

Berisha: Edhe mund të mos e marrë. Unë kam një avokat që ka një reputacion të madh.

Arjan Curi: A ke plan tjetër?

Berisha: Padiskutim që kam plan b, c, e kështu me radhë, por nuk jua tregoj juve. Do vendos në vend dinjitetin tim. Nuk po vë në diskutim vendimin.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img