Po ndodh: Një person po mban peng familjen, kërkon azil politik (Pamjet Live)

Publikuar tek: bota, më 16:39 20-02-2017 Po ndodh: Një person po mban peng familjen, kërkon azil politik (Pamjet Live)

Një situatë pengmarrje është duke ndodhur në Moskë këto momente.

Personi i identifikuar nga Russia Today me emrin Leonid, po mban peng në apartamentin e tij 3 fëmijët dhe gruan, ndërsa është shfaqur në dritare duke kërkuar azil politik në Korenë e Veriut.

Ai pretendon se përgjohet vazhdimisht në jetën e tij private dhe për këtë fajëson “zionistët”.

Pamjet Live:

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shitet telefoni i Hitlerit, ja shuma marramendëse që është paguar për ta blerë atë
Nasa bën zbulimin e madh, konferencë urgjente për media. Ja përse bëhet fjalë »
Article Logic
Execution time: 0.010603904724121
array(1) { ["section"]=> string(79) "po-ndodh-nje-person-po-mban-peng-familjen-kerkon-azil-politik-pamjet-live-69341" }