Tirana
clear sky
16.3 ° C
16.3 °
16.3 °
82 %
3.1kmh
10 %
Mër
24 °
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
20 °
Die
23 °
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

Po ndodh në Vlorë/ Renea dhe Policia Kufitare kërkojnë 2 trupa (FOTOT)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img