Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
53 %
3.1kmh
0 %
Pre
20 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Po ndërronte një prizë, VDES 35 vjeçari (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

fe2d8c243d02f79492c3dfe57867293b

Një ngjarje e rëndë është shënuar në fshatin Rrethe-Bazë të qytetit të Matit, ku një 35 vjeçar ka humbur jetën pas kontaktit me energjinë elektrike.

Sipas informacioneve, viktima është identifikuar si Roland Bruçi, 35 vjeç.

Mësohet se Bruçi gjatë momentit të incidentit, po ndërronte një prizë duke bërë që të ketë kontakt të drejtpërdrejtë me rrymën elektrike.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img