Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
45 %
2.1kmh
0 %
Die
30 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
38 °
E diel, 1 Gusht, 2021

‘Po na frikëson si je bërë’, ndjekësit ‘kryqëzojnë’ Genta Ismajlin për pamjen: Plastikë krejt, katastrofë… (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

833c483a81387ccf8b91d1bc469f852e

Këngëtarja e njohur Genta Ismajli ka qenë gjithmonë e komentuar në show bizin shqiptar. Ajo njihet për stilin dhe natyrën e saj energjike.

Por në postimet e fundit të këngëtares nga Kosova, fansat kanë vërejtur operacionet plastike të saj, të cilat nuk u kanë pëlqyer aspak. Ndjekësit e kanë kritikuar për pamjen e re Gentën, e cila sipas tyre është shumë larg natyrales.

162303253_238817667992033_3737962219756240312_n.png

“Natyrale ke qenë e bukur, ndjesë që po ta them”, shkruan një nga fansat e këngëtares. “Plastike është bërë, krejt katastrofë. E ka humb krejt bukurinë, duket sa e palumtur është”, shkruan një komentues. “Shikoni qysh e ka prish veten me duart e veta. O Zot, po na frikësoni si jeni bërë. Sa bukur keni qenë qysh ju ka fal Zoti”, shprehet një tjetër ndjekës.

Por mesa duket Genta nuk e ‘ka prishur qetësinë’ që të reagojë apo t’u përgjigjet komentuesve.

162199792_746864362689218_9053210437545941765_n.jpg

Më shumë

spot_img
spot_img