Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
2.6kmh
0 %
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
E martë, 27 Korrik, 2021

Po montonte gjeneratorin, 56 vjeçari bie në kontakt me korentin dhe rëzohet në depon me ujë, ndërron jetë (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 56 vjeçar nga Lazarati ka humbur jetën pasi ka rënë në kontakt me energjinë elektrike. Raportohet se ka ndërruar jetë shtetasi i identifikuar si Artan Pollo.

Viktima ka qenë duke montuar një gjenerator në një depo me ujë që kishte pranë shtëpisë, kur ka rënë në kontakt me korentin me të cilin po punonte. Pollo me pas ka rënë brenda në depo.

Nuk dihet nëse 56 vjeçarit i ka ardhur vdekja nga kontakti me energjinë elektrike apo është mbytur kur ka rënë në depon me ujë. Pritet njoftimi zyrtar i Policisë për rastin.

Gjirokastër/Informacion paraprak.

Rreth orës 10:20, jemi njoftuar se në fshatin Lazarat, shtetasi A. P., rreth 56 vjeç, banues në Lazarat është gjetur i pajetë, pa shenja dhune.

 Ky shtetas është futur në një depozitë të madhe uji dhe nuk ka mundur dot të dal, për pasojë është mbytur.

Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme hetimore për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Më shumë

spot_img
spot_img