Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
6.7kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Po mirëmbante rrugën, gjendet i pajetë 45-vjeçari në Gramsh (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

6d78d7261707be694edefec3fe6fffb3

Një 45-vjeçar është gjetur i pajetë në vendin e quajtur “Ura e Qerretit”, në Gramsh.

Sipas informacioneve për mediat, bëhet fjalë për Edmond Shtyllën.

Ai punonte në mirëmbajtjen e rrugëve, ndërsa akoma nuk dihen shkaqet e vdekjes.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton për shkaqet e vdekjes.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img