Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
23 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Po mësonte makinën, 15 vjeçarja përplas për vdekje dy persona

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e djeshme në Filadelfia të SHBA-së, ku një 15 vjeçare ka përplasur për vdekje dy persona gjatë kohës që po mësonte të parkonte makinën.

 

Sipas mediave vendase, adoleshentja ishte me nënën e saj dhe dy persona të tjerë në makinën tip “SUV Fort” kur përplasi dy meshkujt përkatësisht 54 dhe 55 vjeç.

Sakaq policia ka nisur hetimet për ngjarjen, ndërkohë që 15 vjeçarja e ka të lejueshme t’i japë makinës sipas ligjit amerikan.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img