Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Hën
14 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

‘Po me Vetonin ç’pate mor i pabesë!’, Petrit Vasili sulmon Edi Ramën: Pse i tradhëtove këshilltarët e Kukësit?

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b880056f633aad1f8139fa5169585455

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili nëpërmjet një statusi në rrjetin social ‘Facebook’ ka reaguar ndaj kryeministrit Edi Rama ndaj heqjes së titullit “Qytetar Nderi të Qarkut të Kukësit” të Veton Surroit, duke e quajtur të pabesë.  

Në statusin e titulluar “Edi po me Vetonin ç’pate mor i pabesë!”, Vasili sulmon kryeministri Rama, i cili sipas tij tradhëtoi këshilltarët e Kukësit duke i nxjerrë budallenj.

Statusi i plotë:

“Edi po me Vetonin ç’pate mor i pabesë!

Edi po pse i tradhetove keshilltaret e Kukesit?

Edhe ju dhe urdher keshilltareve, qe ti hiqnin titullin Vetonit edhe tani i shan dhe i nxjerr komplet si budallenj.

Po pse ke qene, je dhe do mbetesh i pabese?

Po budallai me i madh eshte kushdo qe te beson më ty.”shkruan Vasili.

tit-vasili.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img