Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
33 %
4.1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

‘Po më ndjek nga mbrapa, KUJDES!’ Zbardhet biseda e fundit e motrave para se të vriteshin nga Përparim Ademi, si e kërcënoi në telefon Kristinën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e23fca912f64ffd278b262e19cfe91ab

Ditën e sotme është zbardhur biseda telefonike mes Përparim Ademit dhe Kristina Bardhit një ditë para vrasjes tragjike.

Ngjarja e rëndë ndodhi me 31 dhjetor ku Përparim Ademi qëlloi me breshëri plumbash për vdekje, dy motrat Kristina Bardhi dhe Zhaneta Metani.

 “Shqipëria Live” ka publikuar disa përgjime bisedash telefonike, mes të cilave edhe një bisedë mes Kristinës dhe Përprimit, pak ditë para vrasjes.

Përgjimi:

Kristina: Ça do, për ça merr në telefon, si e ke hallin?

Përparimi: Mirmëngjes

Kristina: Gjes Gjess, hë ça ka?

Përparimi: Po ça do ketë, të pashë që ishe zgjuar e të mora

Kristina: E ça do ti?

Përparimi: Dua të flas 2 minuta me ty dhe asgjë tjetër

Kristina: Absolutisht, as edhe një gjë

Përparimi: Dy minuta, jo në shtëpi

Kristina: Jo fare

Përparimi: Po dua të flas me ty mi Vera, po pse nuk pranon, ku të duash ti, afër shtëpisë

Kristina: Ore nuk dua fare, fare

Përparimi: Mirë, mirë, do që të flasim në mesanger

Kristina: Hape pak mesanger-in ça ke me më thënë

Përgjimi mes dy motrave:

Kristina: E shoh duke më ndjekur nga mbrapa, nuk kam gjë më tha por doja tët të thoja një fjalë.

Zhaneta: Çfarë donte të të thoshte?

Kristina: I  thash largohu. Bëj kujdes në rregull? Për këtë të mora.

Kristina: Paçim gjithsesi më merr.

Zhaneta: Ku je ti?

Kristina: Ja këtu jashtë sa arrita.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img