Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1kmh
0 %
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
15 °
Mar
13 °
Mër
9 °
E shtunë, 1 Prill, 2023

“Po më merrni në qafë”, arrest me burg për mësuesin që ngacmoi seksualisht nxënësen

Lajme të ngjashëm

Është vendosur masa “arrest me burg” për mësuesin i cili akuzohet për ngacmim seksual ndaj nxënëses së mitur.

Gjykata e Sarandës e vlerësoi të ligjshëm arrestimin e Neshat Tepelenës, ndërkohë që avokati i të akuzuarit është shprehur se ky është një arrestim i paligjshëm pasi sipas tij nuk ka prova.

Gjatë seancës gjyqësore, Tepelena mësohet të ketë thënë se është i pafajshëm dhe po e marrin në qafë kot. Ngjarja ka ndodhur në shkollën “Ali Hajdini”. 11-vjeçarja, nxënëse e klasës V pretendon se mësuesi e ka puthur në buzë.

Më shumë