Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
80 %
1kmh
0 %
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
9 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Po mbante meshën, prifti ‘fluturon’ nga skena, e shtyn një grua (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një skenë e pazakontë ka ndodhur në Brazil, ku një grua ka shtyrë priftin që po mbante meshë.

At Marcelo Rossi po fliste në Cachoeira të Brazilit, kur gruaja vrapoi drejt skenës dhe e shtyu atë nga pas.

Në pamjet e publikuara nga mediat shihet teksa prifti “fluturon” nga skena. Kamera më pas fokusuar tek të pranishmit të cilët kanë mbetyr të shtangur nga ajo që ka ndodhur.

Fatmirësisht At Rossi nuk pësoi dëmtime nga rënia dhe vendosi që të mos e padiste 32-vjeçaren. Ai u rikthye për të vijuar me meshën pak minuta pas incidentit, shkruan Mirror, transmeton Newsbomb.al.

Ndërkohë, arsyet e këtij veprimi mbeten të paqarta, ndërsa 32 vjeçarja është arrestuar.

Më shumë
spot_img
spot_img