Tirana
scattered clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
77 %
1kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
30 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Po luante në kuzhinë, fëmija i mitur i vendos flakën shtëpisë, shkrumbohet banesa dy katëshe në Durrës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një banesë dy katëshe  është përfshirë nga flakët në qytetin e Durrësit.

Nga burimet paraprake mësohet se banesa ishte në pronësi të shtetases Nafie Myzyri dhe kati i dytë është shkrumbuar totalisht, ndërsa në katin e parë nuk raportohet për dëme.

Zjarri fillimisht u shfaq në kuzhinë, duke djegur më pas të gjitha orenditë e katit të dytë.

Dyshohet se zjarri është shkaktuar nga fëmija i mitur i cili po luante në kuzhinë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img