Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
19 °
E martë, 26 Tetor, 2021
spot_img

Po luante në ballkon, fëmija bie nga kati i 10-të i pallatit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në kryeqytet, ku një fëmijë është rrëzuar nga kati i 10-të i një pallati duke gjetur vdekjen e menjëhershme.

Tragjedia ka ndodhur në zonën e “Fushës së Aviacionit” dhe mësohet se fëmija është i moshës 13 vjeç.

Deri më tani dyshohet se ngjarja është aksidentale dhe se fëmija ka qenë duke luajtur kur është rrëzuar nga ballkoni. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img