Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
3.1kmh
75 %
Sht
15 °
Die
15 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 27 Nëntor, 2021
spot_img

Po luante me armë me punonjësit, vetëplagoset pronari i karburantit në Berat (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0eb430fdd1a853fc445cbd0d14ea6b4f

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në rreth rrotullimin e Poshnjës në Urën-Vajgurore.  

Pronari i një karburanti ka qëlluar aksidentalisht veten me armë zjarri.

Sipas asaj që raporton policia, Irfan Aziz ka qënë duke luajtur me punëtorët me armë në dorë dhe pistoleta është shkrepur duke e goditur në dorë.

37-vjeçari, Azizi ka marrë plagë të rënda në dorë dhe është transportuar drejt Spitalit Rajonal të Beratit, ku ka marrë mjekim dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Pas ndihmës mjekësore, policia e ka shoqëruar në komisariat pasi arma ishte pa leje.

Në vendngjarje kanë shkuar forca të policisë dhe ekspertë të kriminalistikës,që po kryejnë edhe kqyrjen e vendngjarjes si dhe pyetjen e dëshmitarëve,që janë punonjësit e turnit të natës në karburant Azizi.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img