Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

"Po luajnë me shumë zor, kur s’bëhet, s’bëhet…", Sara komenton konkurrentet e BBV

Shkruar nga Newsbomb

Sara Gjordeni, ish-konkurrentja e Big Brother Vip edhe pse ka disa javë që ka dalë nga shtëpia e BBV, vazhdon të ndjekë dhe komentojë ngjarjet dhe situatat e ndryshme.

Ish-konkurrentja duket se i ndjek me përparësi dinamikat dhe ka një reagim në rrjetet sociale për situatat. Së fundmi Sara ka komentuar lidhjen e Romeos dhe Heidit të cilën e quan një dramë mes dy konkurrentëve.

Ajo shprehet se ata janë banorë më interesant vetëm dhe sipas saj romanca e krijuar mes tyre më shumë po i penalizon, por edhe po luhet me shumë zor.

"Edhe Heidin edhe Romeon i kam mbështetur shumë herë pas here.

Me çfarë kam dëshmuar dhe ndjerë vetë brenda në shtëpi, e them me bindje të plotë se ata janë banorët më interesant VETËM.

Kjo kata e çiftit dhe romancës perveçse me shumë po i penalizon sesa favorizon, po luhet me SHUMË ZOR.

Kur s’bëhet diçka s’bëhet…"

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese