Tirana
clear sky
-6.5 ° C
-6.5 °
-6.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Mër
6 °
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
11 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

Po lëvizte me kokainë në makinë, arrestohet 45 vjeçari shqiptar në Itali

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 45 vjeçar shqiptar është arrestuar nga Policia italiane, pasi u kap me lëndë narkotike. Ai u arrestua në flagrancë në Compagnia di Cantù, ndërsa i është gjetur kokainë dhe marijunë  në mjetin me të cilin po udhëtonte.

Një gjyqtar i gjykatës së Comos ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” ndaj 45 vjeçarit, i cili po vuan dënimin në  burgun Bassone në Como.

Më shumë


spot_img

spot_img