Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
54 %
1kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
43 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

Po lahej në det, mbytet pushuesi serb në plazhin e Durrësit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një turist serb që kishte ardhur në Durrës për të pushuar, fatkeqësisht është mbytur. Policia bën me dije se 43 vjeçari kishte hyrë në det për t’u larë dhe është mbytur.

“Më datë 13.07.2021, rreth orës 13:00, në lagjen nr.13, Plazh, Durrës, është mbytur duke u larë në det shtetasi serb  M. S., 43 vjeç, (pushues)”, njofton Policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Më shumë

spot_img
spot_img