Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
32 %
2.6kmh
0 %
Die
2 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
8 °
E diel, 23 Janar, 2022

Po ku vete o të q*fsha nënën se na dogje! Zjarrfikësi vlonjat flet me flakët që përpijnë ç’gjejnë para: Ikim se na dogji duart, do vdesësh hero (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Në Dukat të Vlorës po bëhet “nami” me flakët, të cilat kanë filluar të përpijnë çfarë gjejnë para dhe prej një jave nuk po ndalen.

Pavarësisht punës së autoriteteve, situata është serioze. Neësbomb ka siguruar disa video nga Dukati, ku shihet qartë se zjarri ka “kapluar” territorin atje dhe duket sikur e ndal më asgjë.

Dy zjarrfikës teksa fikin zjarret dëgjohen të flasin me njeri tjetrin duke bërë batuta, ndërsa njëri flet me flakët duke i thënë, “Po ku vete mor të q*ifsha nënën se na dogje duart, bo bo, hajde ikim se na dogji”, dëgjohet të thotë një nga zjarrfikësit.

Më poshtë në një tjetër video është ky dialogu mes tyre:

Zjarrfikësi 1: A të q*va tëmën opa opa ere. O Naim ik ore se na dogji zjarri o Naim!

Zjarrfikësi 2: Do biesh hero ore do biesh hero po hajde.

Zjarrfikësi 1: Po ç’a hero ore rashë tre herë deri tani.

Zjarrfikësi 2: Nuk çan b*thë ti jo.

Zjarrfikësi 1: Kujt ia nis atë?

Zjarrfikësi 2: Edi Ramës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img