Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

Sporti

“Po ku ka si ti o Shqipëria ime…”, nis spektakli KUQ E ZI në “Air Albania”

Shkruar nga Newsbomb
“Po ku ka si ti o Shqipëria ime…”, nis spektakli KUQ E

Tashmë është koha për të festuar. Kombëtarja shqiptare ka shkruar historinë, teksa ka arritur të sigurojë kualifikimin në Euro 2024 si e para e grupit E. tashmë Gjermania na pret, me kuqezinjtë që fillimisht do të festojnë këtë arritje dhe në “Air Albania” ka nisur fesrta e madhe.

“Air Albania” është “pushtuar” dhe të gjithë lojtarët janë mbledhur në mesin e fushës, këtë herë si herojnë te vërtetë e kualifikimit. Juliana Pasha ka elektrizuar të pranishmit me këngët. Edhe Sylvinho i bashkohet festës, teksa lojtarët tregojnë edhe emocionet e kualifikimit, ndërsa nuk mungojë familjarët e tyre.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese