Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
1 °
E premte, 21 Janar, 2022

Po ktheheshin pas festave, policia gjermane kontrollon autobusin me shqiptarë dhe gjen thasët plot me speca

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

77cfcdc2c0bf300da85d70ade4ca31fe

Policia gjermane ka kontrolluar një autobus të mbushur me shqiptarë të Kosovës që ktheheshin pas festave të funvitit.

Siç raportojnë mediat në Kosovë, autobusi është ndaluar në kufirin gjerman ndërsa policët kanë kryer kontrollin e bagazheve.

Ata janë habitur kur kanë parë thasë të mbushur plot me speca, që mërgimtarët i kishin marrë me vete nga Kosova. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img