Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
45 %
2.1kmh
0 %
Die
30 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
38 °
E diel, 1 Gusht, 2021

Po kryenin punime në lumin e Gjanicës, punonjësit gjejnë disa predha luftarake

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Disa predha luftarake janë gjetur në shtratin e lumit Gjanica në fshatin Sheq.

Bëhet me dije se predhat janë gjetur gjatë kryerjes së punimeve në lumin Gjanica të Fierit. Kanë qenë punonjësit ata që kanë vënë re predhat.

Punonjësit pasi kanë parë predhat kanë njoftuar menjëherë policinë e cila ka mbërritur në vend duke vënë në dijeni dhe autoritetet e Ministrisë së Mbrojtjes.

Më shumë

spot_img
spot_img